Please select a language
English

      

 

 

1) Sima Mühendislik internet sitesinde yer alan sayfalardaki bilgi, materyal ve içerik, şartlar, hükümler ve tanımlar, Sima Mühendislik tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir.

2) Bu siteye ve herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda yer alan şart ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız. Eğer aşağıdaki şart ve hükümleri kabul etmiyorsanız, bu site ve içeriğinde yer alan sayfalara girmeyiniz. Bu site içeriğinde yer alan herhangi bir bilginin yanlış ve menfi amaçlı kullanımı yasaktır.

3) Bu site, Docuart'dan bağımsız gerçek ve tüzel kişilerce sahip olunan veya işletilen internet sitelerine bağlantılar içerebilir.

4) Bu gibi internet sitelerinde yer alan hiçbir bilgi ve içerikten dolayı Sima Mühendislik sorumluluk kabul etmez. Benzer şekilde, Sima Mühendislik , kendisinden bağımsız olarak sahip olunan veya işletilen internet sitelerinden bu siteye gerçekleşen bağlantılardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5) Sima Mühendislik, herhangi bir internet sitesine link vererek, bu sitelerde sunulan ürün ve hizmetleri tavsiye etmiş olmaz. Bu internet sitelerinde sunulan hizmet ve ürünlerden doğabilecek şikayetlerden dolayı Sima Mühendislik mesul tutulamaz.

6) Sima Mühendislik, kendi sitesine veya bağlantı verdiği diğer sitelere erişim sonucu ziyaretçinin karşılaşabileceği doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorun, aksaklık, hasar veya bilcümle ziyandan sorumlu tutulamaz.

7) Sitemiz üzerinde yer alan Markalar ve Logolar sahiplerine aittir.

8) Bu web sitesinin kullanımından doğabilecek herhangi bir şikayetin çözüm mercii Türkiye Cumhuriyeti kanun ve mahkemeleridir.

 

Bilgilerinize saygıyla sunulur.     

Sima Mühendislik Jeoloji Sondaj

 

     

 

 

       

 

  Site Kullanım Şartları | Gizlilik | İletişim
 Tüm hakları saklıdır. © 2012 -  Sima Mühendislik Jeoloji Sondaj İnşaat Maden Enerji San. Tic. Ltd. Şti