Please select a language
English


 

 

Firmamız jeoloji, jeoteknik, hidrojeoloji, harita, maden jeolojisi konularında araştırma, proje hizmetleri vermektedir. Bu bağlamda; jeoteknik değerlendirme ve projelendirme; yer seçim etütleri; zemin, kaya ve maden sondajları; jeolojik harita alımı, zemin ıslahı ve enjeksiyon işleri yapmaktadır.

 

Firmamız yaptığı ve yapacağı bütün çalışmalarda kaliteyi ilke edinmiştir.

 

Firmamız; maden ve mühendislik jeolojisi konularında; baraj, gölet, otoyol gibi yapılarda araştırma sondajı yapacak ve bunları ayrıntılı raporlayacak deneyimli kadro ve teknik elemanlara sahiptir.

 

 Firmamız faaliyet alanlarında belirttiğimiz iş ve hizmetleri en verimli ve en yüksek kalitede gerçekleştirmek için üniversitelerle danışmanlık noktasında iş birliği içerisindedir. 

 

Önemli projelerde yeralan mühendislerimizin ve çalışma ekibimizin kararlı gücü ile iddialı konumumuzu çok uzun yıllar korumayı hedefliyoruz

 

Firmamız arazi çalışmaları konusunda ciddi bir deneyime sahip olmakta maden ve jeoteknik çalışmalara yön verebilecek teknik güce sahiptir. 

 

Firmamız sondaj çalışmalarında tekniğe ve yasalara uygun kusursuz ve titiz çalışmaları ile müşteri memnuniyeti prensibini hedef olarak kabul etmektedir.

Birlikte çalışma arzusu ve umuduyla iyi çalışmalar dileriz.

 

     

 

 

       

 

  Site Kullanım Şartları | Gizlilik | İletişim
 Tüm hakları saklıdır. © 2012 -  Sima Mühendislik Jeoloji Sondaj İnşaat Maden Enerji San. Tic. Ltd. Şti